696 074 976
664 771 370

BIURO@INOXAL.PL

Metal-Szkło-Drewno

Balustrada ze stali nierdzewnej, z wypełnieniem szklanym, montowanym na klamrach między słupkami, pochwyt stalowy łączony z drewnem "kanapka". (8)

Miejsce realizacji: Kraków

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej, z wypełnieniem szklanym, montowanym na klamrach między słupkami, pochwyt drewniany, olejowany. (7)

Miejsce realizacji: Tarnów

Balustrada wykonana ze stali nierdzewnej, z wypełnieniem szklanym, montowanym na klamrach między słupkami, pochwyt połączenie stali i drewna. (6)

Miejsce realizacji: Kraków

Balustrada wykonana z połączenia stali, drewna i szkła.Słupki ze stali nierdzewnej, wypełnienie z bezpiecznego szkła, pochwyt z drewna sosnowego. (5)

Miejsce realizacji: Kraków

Balustrady ze stali nierdzewnej z wypełnieniem z bezpiecznego, przeźroczystego szkła. Poręcze z wstawianymi elementami drewnianymi. (4)

Miejsce realizacji: Niepołomice

Balustrada wykonana z połączenia stali, drewna i szkła. Wypełnienie z bezpiecznego szkła, pochwyt i słupki z drewna sosnowego w kolorze Orzech. (3)

Miejsce realizacji: Limanowa

Balustrada ze stali nierdzewnej z wypełnieniem z bezpiecznego, przeźroczystego szkła. Poręcze z wstawianymi elementami drewnianymi w kolorze Robina Akacjowa. (2)

Miejsce realizacji: Nowy Sącz

Balustrada ze stali nierdzewnej wypełniona jasną płytą wiórową. Poręcze stalowe. (1)

Miejsce realizacji: Myślenice

 

F.P.H.U. "INOXAL"

PROJEKT   PRODUKCJA   MONTAŻ

Muchówka 74,
32-722 Królówka   POKAŻ NA MAPIE